Gymnaziáda na GĽŠ

Vďaka peknému počasiu sa mohol v utorok 23. júna uskutočniť ďalší úspešný ročník Gymnaziády a mohli prebehnúť všetky plánované disciplíny.

Pred samotným otvorením sme si pripomenuli minútou ticha tragické úmrtie nášho študenta Martina Jančoška z III.D triedy.

Po slávnostnom vztýčení vlajky, zapálení symbolického olympijského ohňa, príhovore pani riaditeľky nasledovalo odbehnutie symbolických 1000 m.

Potom už začali súťaže podľa rozpisu, do ktorých sa zapojili študenti všetkých tried, často podporovaní aj svojimi učiteľmi. Zástupcovia tried bojovali nielen za seba, ale zbierali body aj do medzitriednej výsledkovej listiny. Pri záverečnom pohľade na vyhodnotenie mali najviac dôvodov na radosť študenti I.E triedy, ktorí boli za svoje víťazstvo “sladko” odmenení. Víťazi jednotlivých súťaží dostali aj krásne medaily, súťažiaci v behu na 100m dostali originály zo Slovenského olympijskeho zväzu.

Napriek tomu, že nepadol žiadny zo svetových rekordov, ani zápisov v Guinnessovej knihe, vládla aj zásluhou DJ Noksa dobrá nálada.

Ďakujeme všetkým, hlavne prof. Mikovínyovej za výborne pripravenú akciu a tešíme sa na jej ďalší ročník.

gymnaziada

Výsledková listina

1 1 1 1
1 1 1 1
1 1 1 1
1 1 1 1
1 1 1 1
1 1 1 1
1 1 1 1
1 1 1 1